
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 10 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Number of Pins | 247 |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Weight | 205.307246 mg |
| Contact Plating | Copper, Silver, Tin |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Output Current | 500 µA |
| Output Voltage | 4.65 V |
| Operating Supply Voltage | 4.65 V |
| Max Supply Voltage | - |
| Threshold Voltage | 2 V |
| Operating Supply Current | - |
| Quiescent Current | 30 µA |
| Number of Outputs | 2 |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
